piatok 12. februára 2016

Ako to bolo na meniny + Meninová chvastačka :)

Ahojte ! :)
Prajem vám všetkým krásny piatok !!! :) Ani si neviete predstaviť, ako som sa na tento deň tešila. Je piatok večer, zajtra není škola a celý týždeň budú jarné prázdniny. :) 
Ako prvé sa vám všetkým chcem ospravedlniť, že som tak dlho nezverejnila nijaký článok, no bohužiaľ sa mi toho strašne veľa hromadí a mám toho kopu na práci. O chvíľu ma ešte čaká monitor a prijímačky, takže.... :) No aj napriek tomu, sa budem snažiť pridávať naďalej články a dúfam, že sa vám budú páčiť. :)

Keďže som mala v stredu meniny, rozhodla som sa pridať takýto nezvyčajný článok. :D Ako prvé, by som chcela poďakovať mojej milujúcej mamke, ktorá ma prekvapuje z dňa na deň. :)  Keďže som mala sviatok, asi dvakrát som jej týždeň pred meninami povedala, že by som chcela na meniny dukátové buchtičky. :) Bola som v tom, že na to úplne zabudla, no na moje milé prekvapenie, keď som prišla domov, čakala ma na stole takáto krásna OBROVSKÁ :D porcia dukátových buchtičiek. :) Ľúbim svoju mamku. :)No a teraz sa môžeme presunúť k mojím "darčekom". 
Ako prvé tu mám zápisník, ktorý som dostala od mojej sestry. Veľmi sa mi páči, pretože vyzerá tak indiánsky a mám rada kone. :D Pravdepodobne ho využijem ako plánovanie blogu alebo niečo podobné. :)

Ako ďalšiu vec tu mám tieto farebné ceruzky, ktoré som dostala od ďalšej mojej sestry. :)
Urobili mi neskutočnú radosť, pretože sú to nesmierne drahé farbičky a boli objednané až z Ameriky. :) Ľúbim moju sestričku. :)
Veľmi si to cením. Keďže milujem kresliť, urobilo mi to 
nesmiernu radosť. :)

 Dokonca som už aj s nimi včera maľovala a som s nimi nesmierne spokojná. :)
Sú úžasné a ten rozdiel medzi obyčajnými ceruzkami a týmito je neskutočný. :) 

No a teraz môžeme konečne prejsť na knihy. Kníh je dohromady 5. :)


 Dúfam, že sa vám článok páčil. :) Prajem pekný večer.
Bleise

1 komentár:

 1. SEZNAM KNIŽNÍCH BLOGERŮ - http://www.cathychloupkova.cz/2015/12/knizni-blogeri.html

  Ahoj,
  napsala jsi pod článek Knižních blogerů své údaje a byla jsi tak přidána do seznamu. Prosím překontroluj si, zda všechny informace souhlasí a pokud ne, dej vědět. Taky tě prosím o umístění ikonky/banneru Knižních blogerů někam viditelně na blog (v článku najdeš i html kód, který stačí zkopírovat), aby i další čtenáři a blogeři našli k seznamu cestu snadněji.

  Děkuji.

  Pěkný den.
  Cathy Chloupková
  WEB: CathyChloupkova.cz
  EMAIL: CathyChloupkova@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...