streda 24. augusta 2016

Práve čítam #2 Trón zo skla

Po mnohých pozitívnych recenziách plných nadšenia som sa konečne odhodlala začítať do tejto knihy. Jediné, čo môžem povedať je PECKA! Som ešte len na 100tej strane a som z toho úplne nadšená. :) Po otvorení som hneď vedela, že to bude kúsok za plných 5! :) Neviem sa dočkať, ako to všetko dopadne.

Čítali ste knihu aj vy? Aký ste z nej mali dojem? Mám sa na čo tešíť? :D
Nezabudnite sa so mnou podeliť o svoje postrehy v komentároch. Teším sa z každého jedného. :)
Prajem pekný prázdninový deň!
Bleise 

12 komentárov:

 1. Jojo, Skleněný trůn je super série :). A to počkej, jak budeš odvařená ze 3.dílu :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ach, neviem sa dočkať! :) Som ešte len na prvej časti a verím ti, že je to super séria! :)

   Odstrániť
 2. Na Sarah mě všichni, VŠICHNI, lákají. Nejenom na TOG sérii, ale i na ACOTAR sérii, takže jí stoprocentně chci taky zkusit, protože slýchám jenom dobré názory. Krásně si čtení užívej a měj se nádherně!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem pekne. :) Určite neváhaj a pusti sa do nej čím skôr. Je to jedná z kvalitných kníh, ktoré sa oplatí prečítať. :)

   Odstrániť
 3. Tuto knihu jsem nečetla, ale pozitivní recenze na ni se na mě valí ze všech stran, tak snad si ji brzo přečtu :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Neváhaj a rýchlo začni čítať. Určite neoľutuješ. :)

   Odstrániť
 4. Skoro ti závidím, že to všetko ešte len prežívaš. Viem, že sa k tomu môžem hocikedy vrátiť, no prvé čítanie ostane vždy prvým čítaním :). Prajem príjemné čítanie... a pevné nervy :D :)!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Presne tak, prvé čítanie je prvé čítanie. Viem o čom hovoríš. Tiež to prežívam pri niektorých 100krát čítaných knihách, ktoré ma nikdy neomrzia.:D Ďakujem pekne. :)

   Odstrániť
 5. Jednotka mi tiež učarovala a hoci s odstupom času si hovorím, že zopár vecí mohlo byť lepších, počas čítania som bola unesená :D A určite ťa poteším ak napíšem, že každý dielom je to lepšie :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vážne? :O Tak to mám veru radosť! Ďakujem za zlepšenie nálady :))

   Odstrániť
 6. Jednička mě zklamal hlavně s ohledem na hlavní hrdinku, která se tedy nechovala jako krutý zabiják, ale jako rozmazlená slepice. Ale u dalších dílů je to opravdu lepší a lepší. Autora je neuvěřitelná, co se týče stylu psaní, hry se slovy a tím související čtivostí :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Mne to nevadí :) Celkom mi všetko vyhovuje. :) Tak tom so vážne zvedavá, všetci hovoria, že to bude len lepšie a lepšie. Uvidíme. :)

  OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...