streda 9. marca 2016

Ako dopadol To Be Read

Ahooj :)
Ja vás teda po dlhej chvíli vítam. Ako sa máte? Tento príspevok vlastne ani nemal byť. :D Ako ste si mohli všimnúť, od 4.marca do 6.apríla mala byť Mesačná pauza na blogu.
Viem, viem.... treba sa mi učiť!! Ale tých 5 dlhých dní, keď som sa ani neopovážila pozrieť na blog boli priam hrozné!! :) 
Teda som sa rozhodla, že žiadna pauza NEBUDE! :)
Viem že už je marec, ale aj napriek tomu som sa rozhodla napísať článok, ktorý zhrnie môj februárový To Be Read.
Keďže mám skúšky, nemám v pláne písať To Be Read za marec. Viem, že toho veľa neprečítam, takže Teaser Tuesday asi nebude tiež.
Ale nebojte po 6.apríli to tu všetko rozbehnem :).

AKO TO VLASTNE DOPADLO ?

Ako ma už dobré poznáte, z môjho predsavzatia som prečítala asi 2 knihy. Zvyšné dve, ktoré som si určila... som samozrejme neprečítala. Ale to je v poriadku. Pri mne sa to stáva stále. Niečo si poviem, ale aj tak to nedodržím. :)V mesiaci Február som si mala vypočuť -
Jednu audioknihu- Harry Potter a kameň Mudrcov

a prečítať 3 ďalšie knihy-
Eragon- Christopher Paolini
Rytier z Ružového útesu- Rexanne Becnelová
Milenka z Ružového útesu- Rexanne Becnelová

Áno, Áno!! :D Ja viem, prečítala som z plánu až 2. :)
Ale nevadí no. 

KNIHY, KTORÉ SOM PREČÍTALA-
Moja recenzia :)
Keďže je táto kniha druhá časť zo série Ružový útes, nesmierne som sa na ňu tešila. Prvá časť "Nevesta z Ružového útesu" sa mi nesmierne páčila a tak som sa veľmi tešila aj na toto pokračovanie. :) Prvé čo ma na začiatku zarazilo- Ako sa môže deväťročná neter zamilovať do svojho strýka ? Viem, že to bola len taká malá detská láska.
Čítaj ďalej... :)
 
 Moja recenzia. :)
Na túto knižku som sa tešila zo všetkých úplne najmenej. A to z dôvodu, že táto trilógia pre mňa veľa znamená a z predstavy, že touto časťou sa končí som bola úplne skľúčená.
Túto trilógiu proste milujem. Ale keďže to písala Rexanne Becneová, je to samozrejmé, že knihy budú úžasné. :) 

Čítaj ďalej... :) 


 Moja recenzia :)
Knihu som dočítala včera. Čítala som ju do pól jednej rána. Tak som sa do nej začítala, že som si povedala "Veď teraz nemôžeš prestať." Takže áno, nakoniec som ju prečítala už včera aj napriek tomu, že pôvodný termín dočítania knihy bol až v nedeľu. :) Čo k nej povedať ? :)Anne Golonová bola podľa mňa veľmi talentovaná spisovateľka. (stará kvalita). To, ako je
Čítaj ďalej...:)

Moja recenzia :)
Čo o tejto knihe povedať ? Je to proste Angelika a ja túto sériu o Poitouskej vzbúrenkyni proste milujem. :) Ešte som si nikdy v živote neprečítala taký román, ktorý by ma tak nesmierne očaril. To ako je kniha neskutočne písaná, každá prevrátená strana bola v mojom prípade zážitok. Zo strán týchto kníh čerpám nesmiernu energiu a celá táto séria pre mňa
Čítaj ďalej....:)

Moja recenzia :)
Stretla som sa s veľa recenziami, ktoré odsudzovali túto knihu z dôvodu, že to nebolo to, čo od nej čakali. Ja s niečim takým nesúhlasím. Kniha naplnila všetky moje očakávania a myslím, že bola ešte lepšia, ako som si myslela. Nie je to príbeh v ktorom sú draky a princezné, ale príbeh, ktorý zmení vaše myslenie. Na knihu som siahla s myšlienkami Toto je to, čo
Čítaj ďalej...:)


Ako dopadol váš To Be Read ? :)
Prajem vám pekný večer.:)
Bleise

1 komentár:

  1. To jsem ráda, že se pauza nekoná... Bilance přečtených knih je parádní a co na tom, že třeba nebyly plánované. :) Těším se na další příspěvek!
    Hezký den!

    OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...